Son zamanlar kadınlarımız tarafından çok talep gören uygulamalardan biri de kalça büyütme ameliyatıdır. ‘Brezilya poposu’ olarak da tabir edilen bu ameliyatın bu ülkenin adıyla anılması hiç tesadüfi değildir.

Güzel kelimesini kullandığınızda ilk aklımıza kadınlar gelir. Aslında istisnasız tüm kadınlar güzeldir. Ama bazılarını diğerlerinden daha çekici, daha sevecen kılan özellikler vardır. Bu özelliklerin başında da özgüven gelir. Özgüven kadınların güzelliklerinin farkında olması ve daha da güzelleşmek için çaba sarf etmesidir.

Özgüven eksikliği neden kaynaklanır? Bazı kadınlar hafif estetik kusurlarını kendilerine çok dert eder ve herkesin bu kusurunun farkında olduğunu zannederek depresyona girer. Bu bazılarında burun eğriliği, bazılarında kepçe kulak, bazılarında da küçük memeler veya popolar olabilir. Ama artık günümüzde bunların hiçbirisi sorun değil. Bu sorunların bazıları estetik ameliyatla, bazıları da ameliyatsız yöntemlerle çözülmektedir. Artık özgüveni geri getirmenin ve içimizdeki güzelliği keşfetmenin zamanı.

Yeni Trend – Brezilya Poposu
Son zamanlar kadınlarımız tarafından çok talep gören uygulamalardan biri de kalça büyütme ameliyatıdır. ‘Brezilya poposu’ olarak da tabir edilen bu ameliyatın bu ülkenin adıyla anılması hiç tesadüfi değildir. İnce bel ve dolgun kalça ile Brezilya kadını şu anda dünyanın güzel kadın trendi olmuş durumdadır. Büyük ve güzel popo Brezilyalı kadınların genetik mirasında olabilir, ama diğer ülke kadınları da farklı kalça büyütme yöntemleri ile Brezilya kadınlarından hiç geri kalmıyorlar.

Kalça nasıl büyür?
Yazımızda ‘Kalça nasıl büyür?’ sorusuna geniş bir şekilde cevap vereceğiz, ama ilk önce Türk kadınlarının popo büyütme ile ilgili ne bildiklerine ve hangi yöntemleri tercih ettiklerine göz atalım. İnternet ortamında, yaptığımız küçük bir araştırma sonucu kadınlarımızın kalça büyütme konusunda merak ettiklerini ortaya çıkardık. Google arama motorunda kalça estetiği ile ilgili en fazla aranan kelimelerden bazılarını size aktaralım:

Kalça büyütme yolları
Kalça büyütme hareketleri
Kalça büyütme egzersizleri
Kalça egzersizleri
Kalça büyütme yöntemleri
Ameliyatsız kalça büyütme
Kalça nasıl büyür
Kalça büyütmek için… diye devam eder.

Aranan kelimelere dikkat ettiniz mi? Çoğu kadın dolgun bir kalça arzu etse de, bunu ameliyatsız bir yöntemle halletmek istiyor. Oysa şimdi anlatacağımız ‘Hidrofilik jel ile popo büyütme’ uygulamasını dikkate almazsak, kalçalar sadece ameliyat yöntemi ile büyütülebiliyordu. Bu yöntemler yağ transferi ve silikon kalça ameliyatlarıydı. Demek ki, kadınlar ağrısız, acısız, travmasız bir şekilde dolgun kalça istiyor. Bu tercihlerinde kadınlarımıza sonuna kadar hak veriyorum.
Ameliyatsız meme büyütme de kullanılan yöntemlerden biri olan yağ enjeksiyonu ile popo büyütme yaptıranların en çok şikâyet ettikleri konu, yağın çok kısa bir sürede erimesidir. Yağ transferi ile kalça büyütme zamanı popoya enjekte edilen yağların yüzde 70’e kadarının çok kısa sürede eridiği gözlemlenmektedir. Ama hidrofilik jel kalça estetiği ile büyütülen popo dolgunluğunu en az 5 sene korumaktadır. Bazı hastalarda bu 8 seneye kadar çıkmaktadır. Hidrofilik jel de ise, uzun süreli klinik etki 5 ila 8 yıla kadar sürdürülmektedir. Bu nedenle hidrofilik jel, dolgunlaştırma ve büyütme işlemlerinde daha çok tercih edilmektedir. Hidrofilik jel de dolgu maddesi sadece iğne ucu kadar açılan delikten popoya enjekte edilmekte ve işlem sonrası delik yara bandı ile kapatılmaktadır. İşleme başlamadan popo lokal olarak uyuşturulmaktadır. İşlemin temel özelliği ameliyat sonrası iyileşme döneminin kısa olmasıdır.

Detaylı tedavi ve fiyat bilgisi almak için formu doldurunuz

Adınız (gerekli)
E posta (gerekli)
Telefon (gerekli)

Mesajınız