Ameliyatsız meme büyütme de kullanılan yöntemler; yağ enjeksiyonu ve invaziv, cerrahi olmayan bir yol sağlayan hidrofilik jeldir.
Yağ enjeksiyonu; vücudun düzeltilmesi ya da hacim kazandırılması istenilen bölgelerine, kişinin kendi dokularından alınan yağların, kişinin ihtiyaç duyduğu bölgelerine enjekte edilmesi işlemidir. Yağ enjeksiyonu işleminde, aktarılan yağların neredeyse yarısı 6 Ay’a kadar kalıcılığını koruyabilmektedir.

Hidrofilik jel de ise, uzun süreli klinik etki 5 ila 8 yıla kadar sürdürülmektedir. Bu nedenle hidrofilik jel, dolgunlaştırma ve büyütme işlemlerinde daha çok tercih edilmektedir. Hidrofilik jel de dolgu maddesi sadece iğne ucu kadar açılan delikten memeye enjekte edilmekte ve işlem sonrası delik yara bandı ile kapatılmaktadır. İşleme başlamadan memeler lokal olarak uyuşturulmaktadır. İşlemin temel özelliği ameliyat sonrası iyileşme döneminin kısa olmasıdır.

Aquafilling, üç boyutlu moleküler bir yapıya sahip sentetik lineer bir poliamid matriks içerisine yerleşmiş olan %0,9 fizyolojik NaKlorid çözeltisi içeren hidrofilik bir jeldir. Aquafilling, insan dokularıyla tam uyumludur. Bileşiminin % 98’i sudur. Yavaş şekilde yıkılır ve yüksek güvenlikli, uzun süreli bir etki sağlar. Yapısındaki hidrojen bağları ile kolajen ve elastinin negatif yüklerini çekerek dokularda uzun süreli esneklik ve hacim artışı sağlar.
Yazıyı okuduktan sonra, umarım ‘Küçük gögüsler nasıl büyür?’ diye soran takipçilerimiz Aquafilling ile meme dolgusunun onlar için ideal bir yöntem olduğuna ikna olmuşlardır. Şimdi gelelim Aquafilling fiyatlarına.
Aquafilling uygulaması fiyatları dolgu miktarına göre değişiklik gösterebilir. Bununla beraber, ameliyatsız göğüs estetiği fiyatları silikon ameliyatı fiyatları ile aşağı yukarı aynı fiyattadır. Yani silikon taktırma fiyatları ne kadarsa Aquafilling fiyatı da aşağı yukarı aynıdır.

Detaylı tedavi ve fiyat bilgisi almak için formu doldurunuz

Adınız (gerekli)
E posta (gerekli)
Telefon (gerekli)

Mesajınız