Bilgi Alın: +905325891131

Aquafilling ile Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme

Ameliyatsız Meme (Göğüs) Büyütme

Dolguyla göğüs büyütme, yani Aquafilling uygulaması ile tıpta implantlarla ilgili inanışları kökünden değiştirmiştir. Aquafilling meme dokularının daha çekici ve doğal görünmesi için invaziv ve cerrahi olmayan bir yol sağlayan hidrofilik jeldir. Bu jel memelere enjekte edilir; sonuçta ortaya büyük ve dik memeler çıkar. Meme hacminden veya şeklinden rahatsız olanlar polikliniğimizde Aquafilling uygulaması yaptırabilir.

Aquafilling yaptıranlar zaten bilir de, bir de bilmeyenler için Aquafilling ile göğüs büyütme hakkında yazalım:

  • Memeye enjekte edilen bu dolgunun %98-i sudan oluştuğu için, meme dokularının doğallığını ve yumuşaklığını sağlarken, duyu hassasiyetini de tamamen korur.
  • Uzun süreli etki sağlar. Kalıcılık süresi 5 ila 8 sene arasındadır.
  • Doğal içerikli bir dolgu maddesi olduğundan vücut tarafından reddedilmez ve işlem sonrası herhangi yan etki görülmez.
  • Cerrahi bir işlem olmadığı için meme travmaya maruz kalmaz. Hastalar işlemden kısa süre sonra günlük yaşantılarına dönebilir. Hemen ertesi gün yeni göğüslerle işe gidebilir veya seyahat edebilir.
  • Uygulama sonrası silikon ameliyatında olduğu gibi memede herhangi iz kalmaz. Dolgu maddesi sadece iğne ucu kadar açılan delikten memeye enjekte edilmekte ve işlem sonrası delik yara bandı ile kapatılmaktadır.
  • Aquafilling uygulaması ağrısız bir uygulamadır. İşleme başlamadan memeler lokal olarak uyuşturulur.
  • Aquafilling ile meme büyütme uygulaması ile 30-40 dakika içerisinde yeni memelere kavuşmak mümkündür.
  • Bu uygulamanın bir özelliğide şudur, işlem sonucunda size sürpriz, arzulamadığınız bir meme şekli ortaya çıkmaz. Uygulama esnasında, zaman-zaman aynada memelerinize bakarak fikirlerinizi söyleyebilirsiniz.
  • Memeleri küçük olan hastalarda Aquafilling uygulaması ile iyi sonuçlar alınmaktadır. Bu uygulamalar sonucunda hem ameliyatsız meme büyütme, hem de ameliyatsız göğüs dikleştirme sağlanmış olur.

Ameliyatsız Popo (Kalça) Büyütme

Aquafilling hidrofilik jeli estetik tıpta başarılan gerçek bir ilerlemedir. Yumuşak doku dolgularıyla ilgili inanışları kökünden değiştirmiştir. Aquafilling kadınların kalçalarının daha çekici ve doğal görünmesi için minimal invazif teknik sağlayan bir hidrofilik jeldir. Aquafilling uygulamasının klinik sonuçları beklentilerin ötesindedir. Bu dolgu maddesi popolara enjekte edilir; sonuçta ortaya büyük ve dik popolar çıkar. Popo hacminden veya şeklinden rahatsız olanlar polikliniğimizde Aquafilling uygulaması yaptırabilir.

Peki popoya enjekte edilen Aquafilling dolgusunun içeriği nedir ve onu uzun süre vücudumuzda kalmasını sağlayan nedir?

Aquafilling, üç boyutlu moleküler bir yapıya sahip sentetik lineer bir poliamid matriks içerisine yerleşmiş olan %0,9 fizyolojik NaKlorid çözeltisi içeren hidrofilik bir jeldir. Aquafilling, insan dokularıyla tam uyumludur. Bileşiminin % 98’i sudur. Yavaş şekilde yıkılır ve yüksek güvenlikli, uzun süreli bir etki sağlar. Yapısındaki hidrojen bağları ile kolajen ve elastinin negatif yüklerini çekerek dokularda uzun süreli esneklik ve hacim artışı sağlar.

Detaylı tedavi ve fiyat Bilgisi almak için formu doldurunuz

Adınız (gerekli)
E posta (gerekli)
Telefon (gerekli)

Mesajınız

FİYAT BİLGİSİ ALIN

Formu eksiksiz doldurunuz
GÖNDER