Dermatoloji doktorumuzdan muayene ve randevu için formu gönderiniz.


Akne Tedavisi

Özellikle ergenlik döneminde sık görülen deri hastalığıdır. 12-18 yaş  arasındaki kişilerin %40’ında görülür.  Yağ bezlerinin aşırı aktivitesi ile oluşan kabarıklık ve bunların içinde bakterilerin çoğalmasıyla oluşan sivilcelerdir. Yüz, boyun, sırt ve gövdede görülür.

Alerji Testi

Alerji; herhangi bir maddeye karşı vücutta oluşan anormal bir hassasiyet reaksiyonudur. Bilinen sık alerji çeşitleri polenler, ilaçlar veya çevresel etmenlerdir.

Ben Alımı (Nevüs)

Benlerin %90‘ı sonradan oluşur sadece %10‘u doğuştan vardır. Ergenlik döneminde ben oluşumu artar benlerin en çok çıktığı dönem 20-30 yaşlardır.

Cilt Gençleştirme

Yıllar izlerini en çok ciltte bırakır. Yaşlanmanın etkisiyle birlikte ciltte çizgiler, kırışıklıklar, sarkma, çökme, nem ve elastikiyet kaybı gibi kusurlar meydana gelmektedir.

Mantar Hastalıkları

Ayak mantarı , tırnak mantarı ,saç mantarı , kasık mantarı gibi sınıflandırılabilir, ayrıca deri mantarları yüzeysel ve derin olmak üzere iki gruba ayrılır , derin mantarlar çok nadir görülür günlük hayatımızda en sık görülen mantarlar yüzeysel mantarlardır.

Varis Tedavisi

Atardamarlar kalpten temiz kanı organlara taşırken, toplar damarlarımız kirli kanı toplayıp kalbe getirir. Venler bacaklarda derinden ve yüzeyden seyreder.

Tırnak Hastalıkları

Tırnak hastalığı ile başvuran hastada  sadece tırnağı ilgilendiren bir hastalık  olabileceği gibi başka organları da ilgilendiren  hastalıkların bir parçası olabilir.

Sedef Hastalığı

Sedef hastalığı toplumda sık görülen, ataklarla birlikte genellikle uzun süre devam eden bir hastalıktır. Çeşitli görünümlerle kendisini gösterir.

Uçuk Tedavisi

Halk arasında uçuk olarak bilinen dudak çevresinde ağrılı su toplamaları şeklinde oluşan hastalıktır.

Zona Tedavisi

Halk arasında uçuk olarak bilinen dudak çevresinde ağrılı su toplamaları şeklinde oluşan hastalıktır.

Siğil Tedavisi

Siğil; Human papiloma (hpv) virüsü tarafında oluşturulan deri hastalığıdır.

Ürkiter Tedavisi

Halk arasında kurdeşen olarak bilinir.

Detaylı tedavi ve fiyat bilgisi almak için formu doldurunuz

Adınız (gerekli)
E posta (gerekli)
Telefon (gerekli)

Mesajınız