Dudak Dolgusu : Dudaklar arası simetriyi göz önüne alarak, dudakları dolgunlaştırmak, şekillendirmek ve dudak kontürünü belirgenleştirmek için uygulanır. Yaklaşık 15-20 dakika sürer.

Dolgu yapılmadan önce iğne giriş noktalarına uyuşturucu iğne yapılarak hastanın ağrı hissetmemesi sağlanır. İşlemden sonra şişlik ve morarma olmaması için buz uygulaması yapılır. Hasta işlemden 15 gün sonra rötuş için kontrole çağrılır, gerek görülürse düzeltme yapılır. Çeşitli dolgu maddeleri mevcuttur. Uygulanan dolgunun etkisi uzun süre kalırken, bu süre 1-1.5 yıla kadar çıkabilir.

Yanak ve Nasolabial Dolgu : İnsanlarda yaşlanmayla birlikte yanağın yer çekimi etkisiyle aşağı inmesine bağlı olarak burun kenarından dudak kenarına uzanan bir çukur oluşur. Bu çukura nazolabial çukur denir. Hastaya öncelikle yanak dolgusu yapılarak bu nazolabial çizgi azaltılır daha sonra ve bu bölgeye dolgu uygulanarak istenilen sonuç elde edilir.

Göz Altı Işık Dolgusu: Göz altı çukurluklar hyalüronik asit uygulaması ile giderilebilir . Bu uygulamaya ışık dolgusu denir. İçeriğinde protein, vitamin, aminoasit ve antioksidanlar bulunan dolgu maddesi uygulanır. Işık dolgusuyla göz altı morluklar, yanak ile göz altı arasındaki oluk ve çökmeler, alt göz kapağındaki torbalanmalar tedavi edilmektedir.

Göz altı, dudak, yanak, nasolabial çukur en sık dolgu yaptığımız alanlardır. Burun, çene , alın gibi ihtiyaç duyulan her alana dolgu yapılabilir.

Kliniğimizde dolgu muayenesi ve uygulamaları Uzman Dermatoloji Doktoru tarafından yapılmaktadır.

Detaylı uygulama ve kampanya fiyatlarımız için formu doldurunuz

Adınız (gerekli)
E posta (gerekli)
Telefon (gerekli)

Mesajınız